Betonas interjere

BENDROS TEMOS

Betono panaudojimas interjere tikrai nėra naujiena, tačiau ši medžiaga retai kada būna pageidavimų sąrašo viršuje. Daugeliui betonas vis dar asocijuojasi su industrinėmis erdvėmis ir atšiaurumu. Glaustai apžvelkime kodėl vis dėlto kartais būtų verta rinktis šią medžiagą ir kaip galėtumėte ją panaudoti. 

Didingos formos
Žemiau esanti nuotrauka yra pavyzdys kaip betono ir apšvietimo pagalba buvo sukurti unikalūs uolas primenantys sienos fragmentai. Įmontuoti natūralius akmenis būtų logistiškai sudėtingas ir brangus sprendimas tad uolienos imitacija naudojant betoną yra puiki alternatyva. Manau daugelis sutiks, jog tokia siena suteikė šiam vonios kambariui erdvės ir didingumo pojūtį.

Betonas, formos

                                                      Nott.design nuotr. 

Išraiškingos tekstūros
Kuriant harmoningą ir akiai patrauklų interjerą yra būtina derinti skirtingas tekstūras. Kuo tekstūrų pasirinkimas bus platesnis ir skoningai suderintas tuo interjeras bus įdomesnis. Betono savybės kuriant įvairias formas leidžia rinktis iš tūkstančių skirtingų variantų. Svarbu nepamiršti, jog viskas priklausys nuo to kaip sugebėsime subalansuoti šalia esančias medžiagas. Šioje nuotraukoje matote kaip grubiai atrodantis betonas yra sušvelninamas šiluma dvelkiančiomis vario plokštėmis. Galutinis rezultatas suteikia erdvei išskirtinio žavesio. 

Betono siena

                                                              Pinterest nuotr. 

Praktiškumas ir patvarumas
Betonas yra labai patvari medžiaga tad šia savybe tikrai vertėtų pasinaudoti tose namų zonose kur ilgaamžiškumas yra itin svarbus. Vienas mūsų mėgstamiausių pasirinkimų yra virtuvės darbastaliai. Tai gali būti puikus pasirinkimas projektuojant nestandartinius baldus mat galima išgauti bet kokias norimas formas. Itin patogus sprendimas yra plautuvė išlieta kartu su stalviršiu. Toks stalviršis ne tik taps virtuvės akcentu, bet ir tarnaus dešimtmečius, o prireikus lengvai jį prikelsite antram gyvenimui atnaujindami. 

Betono savybės

                   Pinterest nuotr.

Tikiuosi šiais keliais pavyzdžiais sugebėjome reabilituoti betoną jei jis jums anksčiau atrodė visiškai nepatrauklus. Viskas priklauso nuo to kaip ir kur šią medžiagą sugebėsime panaudoti, nes jos galimybės tikrai yra labai plačios.

KONTAKTAI

El. paštas: info@iglu.lt

Darbo valandos
I-V 09:00 - 17:00

Visos paslaugos teikiamos nuotoliniu
būdu Lietuvoje ir už jos ribų

Visos Teisės Saugomos 
2021 © Iglu